Avcılar Gece Açık Veteriner - Bahçeşehir Gece Açık Veteriner - Ispartakule Gece Açık Veteriner

İndeks: 

Gece Açık Veteriner

Gece açık veteriner ya da Gece çalışan veteriner evcil hayvanınız için acil bir durum olduğunda her zaman ulaşım sağlayabileceğiniz veteriner anlamına gelmektedir. Herhangi bir mesai saatinin bulunmaması sayesinde istediğiniz her an gece çalışan veterinerden destek alabilirsiniz. Özellikle evcil hayvanların travma ya da ani hastalık gibi durumlarının her an olabileceği göz önünde tutulursa gece çalışan veterinerin ne kadar önemli olduğu da bir nebze daha iyi anlaşılabilir.

PatiKule Veteriner Kliniği
Gece Açık Veteriner – PatiKule Veteriner Kliniği

Gece Açık Veteriner Neden Önemli?

Gece açık veteriner her an evcil hayvanlarınıza destek sunan veterinerdir. Bu sayede evcil hayvanınız için acil bir durum oluştuğunda anlık müdahale yapılarak sorunun giderilmesi amaçlanır. Özellikle travma gibi durumlarda vakit kaybetmeden müdahale yapılmalıdır. Pencere veya balkondan atlama, araç çarpması, yükseklikten düşme, üzerine eşya devrilmesi gibi durumlar her an yaşanabilecek kazalardır. Bu kazalarda ani müdahale evcil hayvanınızın hayatını kurtaracak niteliktedir.

Bununla birlikte görünürde kediniz veya köpeğinizde sorun yokmuş gibi görünse de travmalar iç kanamalara yol açabileceği için yine hızlı bir şekilde veteriner muayenesi yapılmalıdır. Bahçeşehir, Avcılar ve Ispartakule bölgeleri başta olmak üzere tüm İstanbul için gece açık veteriner olarak hizmet veren PatiKule Veteriner Kliniği alanında deneyimli veteriner hekimleri ile acil durumlarda evcil hayvanlarınız için profesyonel hizmet sunmatkadır.

Gece çalışan veteriner bu kapsamda her an veteriner hizmetleri almanızı mümkün olur. Genelde belirli mesai saatleri arasında çalışan veteriner klinikleri akşamları kapalıdır. Ancak travma veya hastalık durumlarında hızlı davranmak çok önemli olduğundan gece açık veteriner yönetmelik kapsamında önemli yararlar sunar.

PatiKule Veteriner Kliniği
PatiKule Veteriner Kliniği

Sadece travma durumlarında değil bazı hastalıklarla da erken müdahale sevimli dostunuz için hayat kurtarıcı olabilir. Hastalıklar daha kolay şekilde atlatılması ve tedavi sürecinin de kolay geçmesi için erken teşhis ve tedavi yöntemlerinin uygulanması gerekir. Bu yüzden de örneğin akşam hastalandığını fark ettiğiniz evcil hayvanınız için sabahı beklerseniz durumunun daha kötü hale gelmesine tanık olabilirsiniz. Böyle durumlarda gece açık veterinere giderek hemen muayene yapılmasını sağlamak hastalık için de hızlı reaksiyon almak adına önemli olacaktır.

Gece Çalışan Veteriner Hizmetleri Neler?

Gece açık veteriner evcil hayvanınız için gerekli olan tüm muayene ve tedavi hizmetlerini sunmaktadır. Hafta sonları da dahil olmak üzere gece saatlerinde ihtiyaç duyduğunuz veteriner hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Genel olarak acil şekilde evcil hayvanlar için geceleri gerekli olan durumlar travma veya hastalıklara bağlı olarak gelişen semptomların iyileştirilmesidir. Bu türden durumlarda acil müdahale hayat kurtarıcı olduğu için gece hizmet almak avantajlı olacaktır.

PatiKule Veteriner Kliniği
PatiKule Veteriner Kliniği – Geçe Çalışan Veteriner

Bununla birlikte gün içinde işleriniz yüzünden veterinere gelme fırsatınız olmuyorsa yine gece açık veteriner önemli kolaylıklar sunuyor. Kediniz ya da köpeğiniz için aşılama, çeşitli cerrahi operasyonlar, ağız ve diş sağlığına yönelik müdahaleler, röntgen çekimi gibi hizmetler de sağlanmaktadır.

Sadece evcil hayvanınız için değil sokaktaki hayvanlar için de gece çalışan veteriner hizmetinden yararlanabilirsiniz. Özellikle sokaklar geceleri kedi ve köpekler için çok tehlikeli ve riskli bir duruma dönüşmektedir. Genelde araçlara bağlı kazaların olması yanında hava şartları gibi durumlara da bağlı olarak gelişen hastalıklar sokak canlıları için riskli olabilmektedir. Sokakta gördüğünüz ve acil şekilde müdahale edilmesini istediğiniz canlılar için de yine gece açık veterinerden yardım almanız onların hayatlarını korumak adına önemli kolaylıklar sağlayacaktır.

Gece Açık Veteriner PatiKule
Gece Açık Veteriner PatiKule

Kimler Gece Veteriner Hizmetinden Yararlanmalı?

Gece çalışan veteriner tüm evcil hayvan sahiplerine ve hayvanseverlere yönelik avantajlı bir hizmettir. Günlük mesai saatleri içinde veterinere gelemeyen, evcil hayvanında gece saatlerinde travma ya da ani hastalık gelişimi olan, sokakta denk geldiği canlıları kurtarmak isteyen herkes için gece açık veteriner önemli kolaylıklar sunuyor. Profesyonel kadrosu ve alanında deneyimi ile birlikte PatiKule Veteriner Kliniği gece sunduğu hizmetlerle sevimli dostlarımızın hayatlarının korunmasına yardımcı oluyor.

Sadece hayvanseverler değil tüm toplum bireylerinin sosyal sorumluluk kapsamında hayvanlara yardım etmesi etik bir kültürdür. Hayvanlarla birlikte yaşıyoruz. Onların yaşamlarına da saygı göstermeli, onlara iyi davranmalı ve onların rahatsızlıklarında onlara yardımcı olmalıyız.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir