PatiKule Veteriner Kliniği

1 Mart 2022 tarihinden bu yana Ispartakule Avcılar’da hizmete veren PatiKule Veteriner Kliniği; etik ilkelerden ödün vermeden, hasta ve çalışan memnuniyeti , dürüstlük, takım çalışması gibi değerleri ilke edinerek bilimin ışığında dostlarımızın sağlıklı, huzurlu ve mutlu yaşam sürmeleri için çalışan kadrosuyla çaba göstermektedir.

Hayvan refahını en üst seviyede tutmayı birincil öncelik edinen kliniğimizde, bu refahı korumak ve sağlamak adına röntgen, laboratuvar, cerrahi müdahale, yoğun bakım, pansiyon, yıkama ve tıraş gibi hizmetler sunulmaktadır.

0 +
Mutlu Müşteri
0 +
Başarılı Operasyon
0 +
Sağlıklı Minik Dost
0 +
Yıllık Tecrübe

Neden Biz?

Tüm minik dostlarımızın sağlığını, bakımını üst düzey ekibimizle profesyonel olarak yapıyoruz. Operasyon ya da cerrahi müdahale gören hasta yakınları ile sürekli olarak iletişimde kalıyoruz . Hastanın durumunu, periyodik olarak hasta yakınları ile paylaşıyoruz.

Muayene- teşhis, tedavi, laboratuvar ünitesi, operasyon, dijital röntgen, ağız ve diş sağlığı bakımı gibi hizmetlerinin yanı sıra pansiyon, pet kuaför ve pet shop hizmetlerini de sunmaktayız.

Kliniğimize gelmek için zaman bulamadığınız durumlarda bize ulaşabilir ve tedavi, aşı ya da mama servisi hizmetlerimizden kliniğimize gelmeden de faydalanabilirsiniz.

PatiKule Veteriner Kliniği; alanında uzman ekibiyle 7/24 esaslarında Acil Veteriner Klinik Hizmetleri sunmaktadır.

Ekibimiz, sevimli dostlarımızın muayenelerinde hastalığın semptomlarını en iyi şekilde tespit ederek tedavileri için doğru çözümler sunarak profesyonel hizmet vermektedir.

PatiKule Veteriner Kliniğinde anlaşmalı ve alanında uzman hekimler ile müdahale edilebilmektedir.

PatiKule Veteriner Kliniği kriterlerinden en önemlisi; hayvanlara hijyenik bir ortam sunulmasıdır. Hayvanların hijyenik ve dezenfekte edilen bir ortamda tedavi görmeleri için temizlik rutin olarak yapılmaktadır.

PatiKule Veteriner Kliniği'nden
Kareler