home 1 19

PatiKule Ailesi

Minik dostlarımız ve sizlerle birlikte kocaman bir aileyiz.

M. Hakan UÇAR

İşletme Sahibi / Sorumlu Veteriner Hekim

1995 Adıyaman doğumlu M. Hakan Uçar, 2014 yılında Harran Üniversitesi Veterinerlik eğitimini tamamlayarak çeşitli işletmeler Veteriner Hekimlik yapmıştır. 2022 yılında İstanbul Avcılar Ispartakule’de PatiKule Veteriner Kliniğini hizmete açarak, uzman ekibi ve modern cihazlarıyla sevimli dostlarımıza Veteriner Klinik Hizmetleri ve PetShop Hizmetleri sunmaya başlamıştır. Yılların vermiş olduğu sektörel tecrübe ile artık kendi kliniğinde hizmet vermeye devam etmektedir. PatiKule Veteriner Kliniği, Sorumlu Veteriner Hakan Uçar önderliğinde Nöbetçi VeterinerAcil Veteriner konseptinde de 7/24 olmak üzere hizmet vermektedir.

PatiKule Veteriner Kliniği

EKİBİMİZ

Veteriner Hekim
Veteriner Hekim
Veteriner Teknikeri
home 3 03
home 3 03

PatiKule Sevenlerden...

home 1 08 1
# Kedim ishal oldu. Hakan Bey'in müdahalesi ve itinalı takibi ile kedim 1 günde sağlığına tekrar kavuştu. Hakan Bey ve ekibine teşekkürler.”
"Teşekkürler Hakan Bey"
Melis Tanrıverdi
home 1 08 1
# Köpeğimi kısırlaştırmak için arayış içerisindeydim. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine PatiKule ile tanıştım. Gerek bana verdikleri detaylı bilgilendirmeler gerekse köpeğime gösterdikleri ilgiden dolayı çok memnun kaldım. Teşekkürler.
"+1 PatiKule"
Ayhan K.
home 1 08 1
# Kedim yabancı cisim yuttu, tuvalete çıkamadı. Sürekli seyreden kusma neticesinde kedimin sağlığı riske girdi. PatiKule Veteriner Kliniği ekibinin uzman müdahalesi ile yabancı cisimden kurtulduk. Tüm ekibe teşekkür ederim.
"Uzman Veterinerler"
Hayal Gürel