PatiKule Veteriner Kliniği - 7/24 Açık Nöbetçi Veteriner

İndeks: 

Bahçeşehir Acil Veteriner

Bahçeşehir Acil Veteriner sayesinde evcil hayvanınız için acil tedavi yöntemlerinden yararlanabilirsiniz. Tıpkı insanlarda olduğu gibi hayvanlar için de acil müdahale yapılması çok önemlidir. Özellikle travma veya yaralanma gibi durumlarda acil müdahaleden yararlanmak hayat kurtarıcıdır. Sağlanan acil tedavi hizmetleri ile birlikte daha büyük sorunların önüne geçmek mümkündür.

logo 600x600 1

Acil Veteriner Hizmetinin Önemi Nedir?

Bahçeşehir Acil Veteriner hizmeti ile birlikte evcil hayvanlara yönelik acil tedavi ve müdahale hizmetleri sunulmaktadır. Evcil hayvanların sürekli hareket halinde olmaları sahiplerinin sorumluluklarını ise ikiye katlar. Sürekli şekilde hareket etmeleri, oyun oynamaları, kimi zamanlarda da kavgalara karışmaları sevimli dostlarımızın hassas ilgi istediklerinin bir göstergesidir. Bazı zamanlarda meydana gelen olumsuz durumlar ise istemeden sevimli dostlarımızın zarar görmesine yol açabilir.

Evcil hayvanlar için sıklıkla görülen yaralanma ya da kazalarda ise zaman kaybetmeden müdahale edilmesinin büyük önemi bulunur. Bu yüzden acil veteriner kliniğine götürülmelidirler. Yapılacak olan müdahaleler tehlikeli sonuçların doğmasını engelleyecek ve hayat kurtarıcı olacaktır.

Acil Veteriner Hizmeti Neler Sunar?

İnsanlarda olduğu gibi hayvanların da acil tedavi ihtiyacının olacağı durumlar olabilir. Bunun ilk nedeni ise yaşanmış kazalardır. Evden kaçmış, yerinde duramayan evcil hayvanlarda bu durum sık görülür. Aynı zamanda balkondan veya penceren düşme, üzerine eşya devrilme gibi durumlar da ani yaralanmaların temelini oluşturur.

PatiKule Veteriner Kliniği Bahçeşehir Acil Veteriner
PatiKule Veteriner Kliniği Bahçeşehir Acil Veteriner

Acil müdahale alanında en çok fizyoterapi alanında yardım gereklidir. Bunun yanında hastalıklara bağlı olarak gelişen çeşitli komplikasyonlar da yine acil müdahale gerektirir. Evcil hayvanınızın acil müdahaleye ihtiyaç duyduğu anlarda Bahçeşehir Acil Veteriner PatiKule Kliniği’ni ziyaret ederek gerekli acil müdahalelerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

7/24 Avcılar Veteriner PatiKule
7/24 Avcılar Veteriner PatiKule

Travma ve yaralanma durumlarının yanında Bahçeşehir Acil Veteriner aynı zamanda zehirlenme gibi durumlarda da acil tedaviler sunar. Özellikle evcil hayvanlar zehirlenmelere karşı bilinçsiz oldukları için kolay şekilde zehirlenebilirler. Zehir yapısı gereğince hızlı şekilde vücutta etkisini gösterdiğinden mutlaka zaman kaybetmeden acil olarak müdahale edilmesi gerekir.

PatiKule Veteriner Kliniği
PatiKule Veteriner Kliniği

Acil olarak sunulacak tedaviler aslında normal veteriner klinik tedavilerinin aynısı olup en önemli avantajı her an ulaşılabilir olmasıdır. Bu sayede sevimli dostunuzun sorununda hızlıca çözüm bulabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir