PatiKule Veteriner Kliniği

İndeks: 

Avcılar Acil Veteriner

Avcılar acil veteriner hizmetleri ile birlikte sevimli dostunuz için acil tedavi olanaklarından yararlanabilirsiniz. Tıpkı insanlarda olduğu gibi evcil hayvanlarda da yaralanma, travma veya ani gelişen hastalıklara dönük olarak acil durumlar meydana gelebilir. Bu durumlarda erken müdahale etmek sevimli dostunuzun sağlığını korumak ve daha büyük sorunların önlenmesi açısından yararlar sağlar.

Acil Veteriner Neden Önem Taşıyor?

Avcılar Acil Veteriner PatiKule evcil hayvanınızda oluşan ani hastalık veya travma gibi durumlara yönelik hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar. Acil durumlar için haftanın her günü, 24 saat olarak çalışma gösteren acil veteriner bu kapsamda evcil hayvanınızın hayati tehlike taşıyan durumlarının önlenmesi, hastalıklara karşı erken müdahale yapılması gibi pek çok noktada destek sunar.

Avcılar Acil Veteriner
Avcılar Acil Veteriner

Evcil hayvanlarda acil müdahale gerektirecek pek çok durum görülebilir. Ani solunum sistemi tıkanıklıkları, boğulma tehlikeleri, kırık veya zehirlenmeler durumunda Avcılar Acil Veteriner PatiKule devreye girmektedir. Ayrıca tehlikeli sonuçlara yol açabilecek doğumlarda da yardımcı olan acil veteriner bu sayede sevimli dostlarımızın hayatlarını kurtarıcı önemli bir unsur olarak öne çıkıyor.

PatiKule Veteriner Kliniği
PatiKule Veteriner Kliniği

Acil olarak sunulan hizmetler kapsamında evcil hayvan için o an öncelikli olarak ne yapılması gerekiyorsa bu hizmetler sağlanır. Başta kedi ve köpekler olmak üzere evcil hayvanlar genelde meraklı yapıya sahiptirler ve sonuçlarını ön göremedikleri için pek çok zararlı eylemde bulunabilirler. Pencere veya balkondan atlama, araç tarafından çarpılma, gıda zehirlenmeleri gibi durumlar bir an önce hızlı şekilde tedavi ve müdahale gerektiren durumlardır.

Acil Veterinere Hangi Durumlarda Gidilir?

Sadece yaralanma veya travma gibi durumlarda değil Avcılar acil veteriner hizmetleri evcil hayvanınız için tüm öncelik gerektiren durumlarda faaliyet gösterir. Bazı durumlarda gözle görülmeyecek şekilde  evcil hayvanınızda ani komplike durumlar gelişebilir. Özellikle ani hastalık durumları hayati sonuçlar doğurabileceği için mutlaka acil veterinere başvurulmalıdır.

Avcılar Acil Veteriner PatiKule
Avcılar Acil Veteriner PatiKule

Genelde bu durumlar daha önceden var olan ancak gerekli önlemlerin alınmadığı hastalıkların neticesi olarak görülür. Bazen de geçici ve önemsiz olarak sayılabilecek durumlara dönük olarak görülebilirler. Her durumda ise hem kendinizin hem de evcil hayvanınızın rahatlığını sağlamak için acil veterinere başvurabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir